Triko Grazie Thálie netopýří rukáv pomněnkové

Toto triko si prostě zamilujete, je velmi elegantní, variabilní, slušivé a dá nosit úplně ke všemu, co vás napadne – k úzkým i širokým kalhotám, k sukním všech střihů a délek.

Varianta
Můžeme doručit do:
15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 15.8.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Předobjednávky uzavřené Předobjednávky uzavřené Předobjednávky uzavřené Předobjednávky uzavřené Předobjednávky uzavřené Zvolte variantu
Kód: 2816/S 2816/L 2816/XS 2816/XXL 2816/3XL Zvolte variantu
Značka: Evabell
1 150 Kč
Kategorie: trika s krátkým rukávem
Záruka: 2 roky

Jeho další výhodou je, že sluší opravdu všem typům postav a velikostí. A to díky skvěle promyšlenému střihu. Triko se hned od spodní manžety směrem nahoru rozšiřuje, a tak vás nebude nikde nic obepínat a všechno, co má zůstat skryto, skryté zůstane. Má lodičkový výstřih.

 

NÁŠ TYP: Vytvořte si postupně krásný, originální  komplet který se vám bude jednoduše kombinovat, vrstvit a ve kterém se bude cítit krásně a elegantně po celý den. 

PRO INSPIRACI JSEM PRO VÁS VYTVOŘILA KOLONKU NAZVANOU: POMNĚNKOVÝ SET, KDE NALEZNETE VEŠKERÉ MODRÉ PRODUKTY Z BAMBUSU HEZKY POHROMADĚ.

 

Zkombinujte triko s...

  • klasickou sukní Eset stejné barvy
  • dlouhou šestidílnou sukní Iris stejné barvy
  • dlouhou úzkou sukní s rozparkem  stejné barvy
  • kalhoty Inana z bambusu stejné barvy 

 

Konfekční velikosti XS S-M L-XL XXL 3XL
Obvod kolem hrudi, min. 113 118 127 137 142
Obvod kolem boků, min. 86 91 101 111 116
Délka rukávů od krku 26 27 29 31 32
Délka 61 62 64 66 67

  Tolerance +- 1cm.
 

Složení: 68% bambus, 28 % bavlna, 4 % elastan OEKO-TEX

Co znamená, když má látka certifikát OEKO-TEX Standard 100?

Znamená to, že látka byla testována na přítomnost škodlivých látek a je tedy bezpečná pro lidské zdraví. Toto označení představuje nejvyšší bezpečnost výrobku. Testy provádí nezávislé partnerské instituty Oeko-Tex Standard 100. Vydaný certifikát se musí obnovovat každý rok.

 

Údržba: teplota praní 30 °C, nesmí se chemicky čistit ani sušit v sušičce. Doporučuji prát z rubu. Čím lépe se budete o oblečení starat, tím déle vás bude zdobit a vy si ho budete užívat. 

 

*******************

 Doba dodání se pohybuje v rozmezí 5–6 týdnů.    

 

Grácie byly tři bohyně – tři sestry. Byly milé, půvabné a laskavé, podporovaly družnost a veselí, snažily se život zkrášlit a zpříjemnit. Poskytovaly lidem všemožná dobrodiní. Ochraňovaly průběh slavností a hostin, dbaly o krásu umění.

Lidé jim stavěli chrámy a oltáře a umělci je zobrazovali jako půvabné tančící dívky – pokaždé ve trojici, protože jsou tři druhy dobrodiní: dát, přijmout a vrátit.

Bohyně vyjadřují radost, neb tou se těší ten, kdo dává, i ten, kdo přijímá. Jsou mladé, což značí, že vzpomínka na dobrodiní nemá zestárnout. A mají průsvitné roucho, protože dobrodiní se nebojí pohledu.

  • Jedna z nich se jmenuje Eufrosyné a je to bohyně dobromyslnosti, blaženosti a radosti, je také ztělesněním půvabu a krásy.
  • Druhá se jmenuje Thálie – „Kvetoucí“, je bohyní hostin a slavností, v té souvislosti označována jako „bohatá“ nebo „hojná, vydatná“.
  • Aglaia je nejmladší, bývá také nazývána „Skvělá“ nebo „Zářící krásou“. 

A jelikož se toto tuniko-triko bude šít ve třech podobách – krátký rukáv, tříčtvrteční a dlouhý, je to další dobrý důvod, proč se bude jmenovat právě po nich.