Triko Grazie Thálie netopýří rukáv černé

Toto triko si prostě zamilujete, je velmi elegantní, variabilní, slušivé a dá nosit úplně ke všemu, co vás napadne – k úzkým i širokým kalhotám, k sukním všech střihů a délek.

Varianta
Můžeme doručit do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Předobjednávky otevřené Předobjednávky otevřené Předobjednávky otevřené Předobjednávky otevřené Předobjednávky otevřené Zvolte variantu
Kód: 2574/S 2574/L 2574/XS 2574/XXL 2574/3XL Zvolte variantu
Značka: Evabell
1 150 Kč
Kategorie: trika s krátkým rukávem
Záruka: 2 roky
evabell 4866
Předobjednávky uzavřené

Jeho další výhodou je, že sluší opravdu všem typům postav a velikostí. A to díky skvěle promyšlenému střihu. Triko se hned od spodní manžety směrem nahoru rozšiřuje, a tak vás nebude nikde nic obepínat a všechno, co má zůstat skryto, skryté zůstane. Má lodičkový výstřih.

 

NÁŠ TYP: Vytvořte si postupně krásný, originální  komplet který se vám bude jednoduše kombinovat, vrstvit a ve kterém se bude cítit krásně a elegantně po celý den. 

 

PRO INSPIRACI JSEM PRO VÁS VYTVOŘILA KOLONKU NAZVANOU: ČERNÝ SET, KDE NALEZNETE VEŠKERÉ ČERNÉ PRODUKTY PRODUKTY Z BAMBUSU HEZKY POHROMADĚ.

 

Zkombinujte triko s...

  • klasickou sukní Eset stejné barvy
  • dlouhou šestidílnou sukní Iris stejné barvy
  • dlouhou úzkou sukní s rozparkem  stejné barvy
  • kalhoty Inana z bambusu stejné barvy 

  

Velikostní tabulka:

Rozměry hotového oděvu -  XS    S/M    L/XL    XXL     3XL

Obvod kolem hrudi, min.   - 113   118   127      137     142

Obvod kolem boků, min.   -    86       91   101     111     116

Délka rukávu od krku.       -    26       27      29        31       32

Délka                                   -   61       62       64       66        67 

 

 

Složení: 68% bambus, 28 % bavlna, 4 % elastan OEKO-TEX

Co znamená, když má látka certifikát OEKO-TEX Standard 100?

Znamená to, že látka byla testována na přítomnost škodlivých látek a je tedy bezpečná pro lidské zdraví. Toto označení představuje nejvyšší bezpečnost výrobku. Testy provádí nezávislé partnerské instituty Oeko-Tex Standard 100. Vydaný certifikát se musí obnovovat každý rok.

 

Údržba: teplota praní 30 °C, nesmí se chemicky čistit ani sušit v sušičce. Doporučuji prát z rubu. Čím lépe se budete o oblečení starat, tím déle vás bude zdobit a vy si ho budete užívat. 

 

**********************

 

 

Grácie byly tři bohyně – tři sestry. Byly milé, půvabné a laskavé, podporovaly družnost a veselí, snažily se život zkrášlit a zpříjemnit. Poskytovaly lidem všemožná dobrodiní. Ochraňovaly průběh slavností a hostin, dbaly o krásu umění.

Lidé jim stavěli chrámy a oltáře a umělci je zobrazovali jako půvabné tančící dívky – pokaždé ve trojici, protože jsou tři druhy dobrodiní: dát, přijmout a vrátit.

Bohyně vyjadřují radost, neb tou se těší ten, kdo dává, i ten, kdo přijímá. Jsou mladé, což značí, že vzpomínka na dobrodiní nemá zestárnout. A mají průsvitné roucho, protože dobrodiní se nebojí pohledu.

  • Jedna z nich se jmenuje Eufrosyné a je to bohyně dobromyslnosti, blaženosti a radosti, je také ztělesněním půvabu a krásy.
  • Druhá se jmenuje Thálie – „Kvetoucí“, je bohyní hostin a slavností, v té souvislosti označována jako „bohatá“ nebo „hojná, vydatná“.
  • Aglaia je nejmladší, bývá také nazývána „Skvělá“ nebo „Zářící krásou“. 

A jelikož se toto tuniko-triko bude šít ve třech podobách – krátký rukáv, tříčtvrteční a dlouhý, je to další dobrý důvod, proč se bude jmenovat právě po nich.