Braletka Coventina měděná

Tato braletka je ztělesněním svobody a pohodlí, na těle ji téměř neucítíte.

Varianta
Můžeme doručit do:
15.8.2024 15.8.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Předobjednávky uzavřené Předobjednávky uzavřené Zvolte variantu
Kód: 2849/S 2849/L Zvolte variantu
Značka: Evabell
890 Kč
Kategorie: braletky
Záruka: 2 roky

Braletka je ztělesněním svobody a pohodlí, na těle ji téměř neucítíte, a přitom vám díky úžasnému střihu a jemné, dvoucentimetrové gumě poslouží nejen jako podpora pro prsa, ale také jako módní doplněk pod trika či blůzy.

Skvěle vám poslouží také při cvičení jógy nebo jako top v horkém létě ke kraťasům nebo sukni.

 

Velikosti: Braletky jsou našité ve dvou velikostech.

  • S–M si můžete dopřát, když normálně nosíte u podprsenky košíček ve velikosti A, B, C
  • L–XL doporučuji zvolit pro ženy, které mají obvod hrudníku nad 85 cm a jejich velikost košíčku u podprsenky je C, D, E
     

Složení: 68% bambus, 28% bavlna, 4%elastan (OEKO-TEX)

Údržba: teplota praní 30 °C, nesmí se chemicky čistit ani sušit v sušičce. Doporučuji prát oblečení z rubu. Čím lépe se budete o oblečení starat, tím déle vás bude zdobit a vy si ho budete užívat.

 

 

 

***********************

  

Velmi podobnou braletku jsem viděla vyobrazenou na bohyni vodstva Coventině, a tak jsem po ní tu svou pojmenovala.

Coventina je keltská bohyně, která má dohled nad vodními nymfami. Je bohyní deště, řek, jezer, potoků, ryb­níků, moří a vodních živočichů. Léčí lidi, když plavou ve vodě a přivolají ji. Pomáhá rovněž v růstu vegetace v blízkosti pláží, na březích řek a jezer a na ostrovech.

Díky svému vztahu k vodě se Coventina dokáže plaváním dostat do psychických sfér a pomáhat s inspirací, psychickými schopnostmi, sny a proroctvími. Je rovněž spojována s očišťová­ním a čistotou a můžete ji přivolat k duchovnímu křtu, který vás osvobodí od starostí a obav a pomůže vám vyhýbat se nezdra­vým a návykovým látkám.

Ve starých dobách házeli lidé mince do studní spojovaných s Coventinou a žádali ji o pomoc. Díky těmto mincím je Coventi­na rovněž spojována s hojností všeho druhu. Legendy ji rovněž spojují s létajícími rybami a dnes ji můžete požádat o bezpečný let beze strachu.