Tuniko-triko Grácie Eufrosyné ¾ netopýří rukáv růžové

Toto triko si prostě zamilujete, je velmi elegantní, variabilní, slušivé a pohodlné. Jeho velkou výhodou je, že se dá nosit úplně ke všemu, co vás napadne.

Varianta
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Možnosti doručení
Předobjednávky uzavřené
Kód: 267/L
Značka: Evabell
1 290 Kč
Kategorie: Tuniky
Záruka: 2 roky

Jeho velkou výhodou je, že se dá nosit úplně ke všemu, co vás napadne – k úzkým i širokým kalhotám, k sukním všech střihů a délek, ale také k legínám. Je totiž zakončené širokou manžetou, kterou si můžete stáhnout pod zadeček, nebo vytáhnout na boky či do pasu. Podle toho, jak vám to bude příjemné a k čemu si ho bude chtít vzít. Vlastně budete mít dvě trika v jednom.

Jeho další výhodou je, že sluší opravdu všem typům postav a velikostí. A to díky skvěle promyšlenému střihu. Triko se hned od spodní manžety směrem nahoru rozšiřuje, a tak vás nebude nikde nic obepínat a všechno, co má zůstat skryto, skryté zůstane. Má lodičkový výstřih a krásné netopýří rukávy.

 

Velikosti: Trika jsou našita ve dvou velikostech.

  • S–M (konfekční velikost 36–40)
  • L–XL (konfekční velikost 40–44)
     

Složení: 46 % modal, 46 % bavlna, 8 % elastan

Modalové vlákno je vyrobené na bázi regenerované celulózy. Základní surovinou pro jeho výrobu je bukové dřevo. Modalová vlákna mají hladký a jemný povrch, jsou pružná a odolná. Mají velmi dobrou nasákavost a schopnost rychle odvádět pot od povrchu těla, což je při nošení velmi příjemné.

 

Údržba: teplota praní 30 °C, nesmí se chemicky čistit ani sušit v sušičce. Doporučuji prát z rubu. Čím lépe se budete o oblečení starat, tím déle vás bude zdobit a vy si ho budete užívat. 

 

*********************

 

Grácie byly tři bohyně – tři sestry. Byly milé, půvabné a laskavé, podporovaly družnost a veselí, snažily se život zkrášlit a zpříjemnit. Poskytovaly lidem všemožná dobrodiní. Ochraňovaly průběh slavností a hostin, dbaly o krásu umění.

Lidé jim stavěli chrámy a oltáře a umělci je zobrazovali jako půvabné tančící dívky – pokaždé ve trojici, protože jsou tři druhy dobrodiní: dát, přijmout a vrátit.

Bohyně vyjadřují radost, neb tou se těší ten, kdo dává, i ten, kdo přijímá. Jsou mladé, což značí, že vzpomínka na dobrodiní nemá zestárnout. A mají průsvitné roucho, protože dobrodiní se nebojí pohledu.

  • Jedna z nich se jmenuje Eufrosyné a je to bohyně dobromyslnosti, blaženosti a radosti, je také ztělesněním půvabu a krásy.
  • Druhá se jmenuje Thálie – „Kvetoucí“, je bohyní hostin a slavností, v té souvislosti označována jako „bohatá“ nebo „hojná, vydatná“.
  • Aglaia je nejmladší, bývá také nazývána „Skvělá“ nebo „Zářící krásou“. 

A jelikož se toto tuniko-triko bude šít ve třech podobách – krátký rukáv, tříčtvrteční a dlouhý, je to další dobrý důvod, proč se bude jmenovat právě po nich.